درباره فروشگاه سرای عمده

در صفحه درباره فروشگاه سرای عمده , شما با تمام اطلاعات فروشگاه سرای عمده آشنا خواهید شد و تمام اطلاعات لازم درباره ما را خواهید فهمید و با ما کمی صمیمی تر خواهید شد 🙂
آیا برایتان جذاب است تا بدانید یک فروشگاه اینترنتی آنلاین چگونه و چطور بوجود می آید و همچنین علاقه دارید بدونید چه خدمات ویژه ای برایتان در نظر گرفته ایم ؟ قطعا اگر به این موضوعات علاقه دارید این صفحه را تا انتها مطالعه کنید!

هدف فروشگاه سرای عمده چیست؟

رسالت و هدف اصلی فروشگاه سرای عمده فراهم کردن خرید آسان در کنار قیمت بسیار مناسب است که به دلیل حذف واسطه های داخل بازار و پایین آوردن حاشیه سود خود میتوانید امکانات را به مشتری بدهد تا بتواند با پایین ترین قیمت ممکن خرید خود را در تمامی محصولات انجام دهد!
قطعا خرید ارزان تا همراه با کیفیت عالی یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان است چرا که فروشگاه هایی که خدمات عالی و لوکس ارائه میدهند قیمت بسیار بالایی در ارائه محصولات خود دارند و برای قسمت بزرگی از مردم استفاده از این محصولات و خدمات لوکس امکان پذیر نیست.
و فروشگاه هایی که درحال حاضر با قیمت بسیار پایین محصولات را به فروش میگذارند متاسفانه کالاهای بی کیفیت و در بعضی از مواقع کالای غیر اصل را تحویل مشتریان میدهند که بسیار ناراحت کننده است و ما از این موضوع بسیار ناراحت می شویم که خریداران درگیر خرید محصول بی کیفیت با قیمت ارزان می شوند.

معنی سرای عمده چیست؟

سرای عمده , با توجه به رسالتی که در متن بالا ذکر شد قصد دارد قیمت های بسیار پایینی برای محصولات خود در نظر بگیرد و به همین دلیل قیمت های فروشگاه ما به اندازه ی عمده فروشان در بازار ارزان است , به همین دلیل ما کلمه ی عمده را در اسم برند خود استفاده کرده ایم تا مشتریان بداند که فروشگاه ما با قیمت های بسیار پایین و حاشیه سود پایین محصولات را ارائه می دهد.

چرا از سرای عمده باید خرید کنیم؟

سرای عمده با توجه به فراهم کردن قیمت های پایین در کنار امکانات : ارسال رایگان , ارسال سریع 4 ساعت در تهران , پرداخت درب منزل برای ساکنین شهر تهران و همچنین امکان مرجوعی کالا تا 7 روز کاری باعث شده است تا مشتریان فروشگاه سرای عمده را به عنوان یک برند فروش محصول انتخاب کنند , که این بسیار باعث خوشحالی ما نیز است.

داستان تولد سرای عمده چیست؟

آغاز فروشگاه سرای عمده , با پایان همکاری ما با سرویس های مارکت پلیس اتفاق افتاد. ما به مدت 4 سال در بهترین مارکت پلیس های ایران فعالیت کردیم و در پایان این چهار سال به این نتیجه رسیدیم که تسلط کافی در ضمینه فروش کالا به صورت مناسب را داریم , از سمتی فشار های مارکت پلیس ها باعث شده بود که ما به فکر مستقل شدن و فروش مستقیم کالا ها به مشتریان بیوفتیم.

به دلیل اینکه ما در این مارکت پلیس های مختلف کار کرده بودیم و این مارکت پلیس ها رقابت بسیار سنگینی در قیمت گذاری داشتند ما توانستیم راه های مختلفی برای خرید ارزان تر کالاها پیدا کنیم و این اتفاق منجر شد که وقتی ما به صورت مستقیم فروش خود را شروع کردیم بتوانیم با حذف کمیسیون های زیاد مارکت پلیس ها قیمت بسیار مناسب تری نسبت به فروشگاه های بزرگ ایران داشته باشیم که این اتفاق باعث شد فروشگاه سرای عمده بین افراد پخش شود و مردم خرید های خود را از سرای عمده انجام دهند!

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه